Koduaia rajamist tuleb alustada haljastusprojekti loomisest. Oleme aastate jooksul koostanud haljastusprojekte eraaedadele, tööstusobjektidele ja kaubanduskeskustele.

Haljastusprojekti puhul on oluline, et haljastus sobituks ümbritsevasse keskkonda, oleks esteetiliselt sobiv ning arvestaks kliendi soovidega. Olgu haljastusprojektiks eskiislahendus asendusistutuste jaoks, eelprojekt koduaia rajamiseks või põhiprojekt tööde tellimiseks, tagame, et meie klient saab soovitud teenuse.

Meie haljastusprojektide hinnad on taskukohased, tööde teostamine kiire ning kokkulepitud tähtaegadest peame kinni. Näiteks ca 1000 m² krundiga eramu eskiisprojekt koos taimede loeteluga maksab 280 eurot, keskmise tööstusobjekti või kortermaja haljastusprojekt algab 480 eurost.  

 

"Eskiisilt tundub, et kõik see millest me krundil rääkisime, mis meile meeldib , millised taimed (bonsaid, okaspuud, mõni väike viljapuu) jne, said ilusasti paika. Haljastus on väga hea ning meeldib, ei oskaks midagi muud sinna tahta"- Triinu M. - Eraaia haljastusprojekti loomine Veskimöldres 2016

"Meie poolt on projekt kooskõlastatud. Korralikult tehtud, ei oska midagi lisada" - Toivo A. - Espak Ehituskapluse haljastusprojekti loomine 2016

avaleht